Pomoc po stłuczce – gdzie ją znajdę?

Stłuczka to często dopiero początek problemów. Wielu poszkodowanych w kolizji lub wypadku drogowym mimo ważnego ubezpieczenia ma problem z wyegzekwowaniem odszkodowania po wypadku. Ubezpieczalnie zalegają z wypłatą rekompensaty lub zaniżają jej wysokość. Pomoc po stłuczce – gdzie ją znajdę?

Odszkodowanie po wypadku – najczęstsze problemy

Z jakimi problemami borykają się poszkodowani w toku dochodzenia odszkodowań? Najczęściej są to:

  • refundacja kosztów najmu pojazdu zastępczego,
  • nieprawidłowości w kosztorysie, a w konsekwencji zaniżone odszkodowanie po wypadku,
  • utrata wartości handlowej pojazdu
  • problemy w rozliczeniu szkody całkowitej.

Choć ubezpieczyciele mają obowiązek postępować zgodnie z wytycznymi Rzecznika Finansowego i rzetelnie przeprowadzać wycenę szkody, a także pokryć koszty wynajmu pojazdu zastępczego, to wielu z nich szuka luk prawnych. Osoby poszkodowane w wyniku kolizji lub wypadku często więc zadają sobie pytanie: pomoc po stłuczce – gdzie ją znajdę? Wsparcie fachowca w zakresie dochodzenia odszkodowań może okazać się niezbędna, aby skutecznie wyegzekwować wszelkie należne świadczenia.

Pomoc po stłuczce – gdzie ją znajdę? Rybnik i okolice

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do doświadczonej kancelarii odszkodowawczej w Rybniku, na przykład za pośrednictwem strony: http://kancelariaciti.pl. Zatrudnieni w kancelarii specjaliści znają przepisy prawa dotyczące zasad wypłaty odszkodowania po wypadku i wiedzą, co robić, żeby wyegzekwować prawa osoby poszkodowanej. Pomogą więc w skompletowaniu pełnej dokumentacji, załatwieniu formalności, a także zapewnieniu auta zastępczego na czas likwidacji szkody. W razie potrzeby specjaliści z Rybnika pomogą także znaleźć lekarza-specjalistę, czy warsztat zajmujący się naprawą samochodów. Ich usługi są kompleksowe i profesjonalne, a odszkodowanie po wypadku udaje się wyegzekwować skutecznie i szybko.